Trabzonspor oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla fırtına gibi olmasa da para savurmakta ilk sıralarda geliyor. Bordo-mavili takım artık neredeyse bazı futbolcular ve teknik direktörler için yata yata para kazanma kulübü oldu. Bir tanesi eski gol kralı Umut Bozok. Ne oldu bu eski gol kralına inanın kendisi bile çözemiyor. Yıllık 1.2 milyon Euro gibi yüksek bir ücrete transfer edilen tecrübeli golcü gibi, 2.3 milyon Euro’ya alınan Umut Güneş de ortalıklarda yok!

Abdullah Avcı, Umut Bozok’u çok istemişti. İlk döneminde de bir hayli şans verdi ama Umut uykuya alışmıştı bir kere! Bjelica döneminde de krallığını hatırlayacak ne hali vardı ne de isteği… Şimdi ikinci Avcı dönemi başladı. Umut hala uykuda ve uyanacağı da yok. Umut Güneş’in ise daha siftahı bile yok. Giden Nenad Bjelica çalışmadan 1.6 milyon dolar ve gelen Abdullah Avcı çalışır gibi gözükürken 1.3 milyon dolar alacak. Yahu ortada başarı yok ama Trabzonspor’un parası çok galiba! Eğer değilse de Trabzonspor o zaman fırtına gibi para savuruyor demektir. Yani her açıdan hovarda ve umutsuz fırtına...

Bekleyin devre arasını yine milyon dolarlar havalarda uçacak. Benim aklıma da gelmiyor değil. Peki bu eski fırtına ne zaman uçacak?