Soyadı Avcı ama Trabzonspor’a gelince maalesef çoğunlukla avcılara av oluveriyor. Bjelica’nın kovulmasından sonra göreve gelen Abdullah Avcı’nın takımı uçurması bekleniyordu. Hayaller şampiyonluk, gerçekler rezillik. Başakşehir’e kendi elleri ile hediye ettiği puanlar sonrasında, “Herkese iyi seneler” diyor ya, senin için iyi bir sene olabilir ama bizlere hiç de iyi bir sene olmuyor sayın Avcı.

Başakşehir karşısında geriye düşmene rağmen beraberliği yakalıyorsun ve galip gelmeye de çok yakınsın. Ama ne oluyor? Avcı hemen devreye giriveriyor. Visca ve Onachu’yu oyundan alarak resmen beraberliğe yatıyorsun. Yani, “Ne şiş yansın, ne de kebap” diyor. İşte maalesef senin vizyonun bu kadar. Ama Trabzonspor’un vizyonu bu olmamalı.

Son söz sayın Başkan Ertuğrul Doğan’a. Sezon başlamadan Bjelica ile birlikte yaptığınız transferleri yere-göğe sığdıramıyordunuz. Şimdi soruyorum: O yaptırdığınız özellikle Hırvat kökenli süper transferleriniz nerede? Yoksa hala hazır değiller mi, paralarını da tıkır tıkır alıyorlar değil mi? Aynı transfer başarınızı sayın Avcı ile birlikte devre arasında da göstereceğinizden eminim! İyi seneler…