Avrupa’yı, Türkiye Kupası’nı, Süper Kupa’yı avucunun içinden kaçıran Fenerbahçe takımı evindeki Kayserispor maçını lig şampiyonluğu umudunu sürdürmek için çıktı. Kayseri’nin görünen mecali pek yoktu. Çok gol pozisyonunu hovardaca harcadı Fenerbahçeli oyuncular. Batsuhayi ile maça başlayan  İsmail Hoca’nın aklı daha önceleri nerelerdeydi? Bir çok maçta Dzeko ile çift santrfor oynatsaydı Batshuayi’yi kesin geriye düşmezdi sıralamada.

Batsuhayi  ilk golü yaptı, ikinci golde de ciddi pay sahibiydi. Sormak lazım İsmail Hoca’ya, neden son iki haftadır Batshuayi ile başlıyor? Yediği baskılardan mı? Yoksa Dzeko’nun huysuzluklarından mı bıktı İsmail Kartal?

İsmail Hoca’nın maç başlarken takımı yedek oyuncularla birlikte sahanın ortasına toplayıp maç konuşması yapmasına ne denmeliydi? Bu durum hiç olmayan bir görüntüydü. Acaba soyunma odasında yapması gereken konuşmayı mı unutmuştu İsmail Hoca!

TFF maçları ancak aynı zamanda oynatabildi. Daha önce en azından şampiyonluk ve düşme yolundaki takımların maçları aynı zamanda oynatsaydı, ligdeki puanlar bugünkünden kesin farklı olurdu.

İyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan Fenerbahçe hoca zafiyetinden dolayı bir sezonu daha tüm kulvarlarda havlu atmış, harcamış gözüküyor.