Yeni Hayat 9. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Yeni Hayat 8. son bölümde yaşananlar…

Yeni Hayat 9. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Yeni Hayat 8. son bölümde yaşananlar…

Kanal D’nin beğenilen dizilerinden Yeni Hayat bu akşam 8. son bölümüyle takipçilerinin karşısına çıktı. Dizinin heyecan dolu son bölümünde, Yasemin ilk defa ev halkını şaşırtacak bir hamle yaptı. Zaten boşanmayla çalkalanan ev halkı Yasemin’in bu hareketiyle iyice sarsıldı. Furkan da eniştesinin karşısına geçip hesap sordu. İşte Yeni Hayat 9. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden yaşananlar..

YENİ HAYAT 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nevin, Yasemin ve Adem’i yakınlaşmış bir şekilde görünce kıskançlık ve hayal kırıklığıyla eve gider. Adem, Nevin’e durumu açıklamak istese de Nevin Adem’i dinlemez. Bu arada Timur’un Yasemin’e imzalattığı boşanma belgeleri Yasemin’in eline geçer. Yasemin şaşkındır. Timur boşanmayla birlikte mal varlığını da Yasemin’e bırakmıştır. Yasemin Timur’un neyi hedeflediğini anlayamaz. Ama içini bir korku kaplar ve hem kendini hem de Adem’i korumak için harekete geçer. Nevin içinde biriktirdiği kıskançlığı bastıramaz ve Timur’a Adem ve Yasemin’in çok yakın olduklarını söyler. Timur, Nevin’in yüzüne farklı şeyler söylese de içten içe Yasemin ve Adem’e öfkelenmiştir. Kıskançlık krizine girer.

Yasemin ilk defa ev halkını şaşırtacak bir hamle yapar. Zaten boşanmayla çalkalanan ev halkı Yasemin’in bu hareketiyle iyice sarsılır. Furkan da eniştesinin karşısına geçip hesap sorar. Diğer yandan Ferda eve iyice yerleşmeye başlar. Boşanma sırrını öğrenince Nesibe’ye karşı bunu kullanarak Fatma’nın yerini almaya çalışır. Yasemin boşanma gerçekleştiği için kaçmaya karar verir ve Adem’den yardım ister. Adem kabul eder. Yasemin gitmeden önce Timur’u son bir darbeyle sarsmak ister. Adem ve Yasemin kurdukları planı gerçekleştirebilecekler midir? Yasemin, Timur’dan kurtulabilecek midir?

Magazin

Yeni Hayat 9. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Yeni Hayat 8. son bölümde yaşananlar…
Magazin