Gencecik çocukların arkasına saklanıp kahramanlık hikayesi mi yazdınız? Fenerbahçeli yöneticiler ceza almayacak diye gencecik çocukların gururu ile oynadınız, oyuncak ettiniz. Delikanlı gibi, “Oynamıyoruz” diyerek sahaya çıkmasaydınız. Ayrıca neye karşı duruş sergilediniz? Başkan Ali Koç ve Fenerbahçe yönetimi ortaya iddiaları atıyor altını doldurma kısmı yok. Trabzonspor maçındaki olaylardan en az hasarla kurtuldunuz. Derdiniz nedir? Riyad’a da U19 takımını götürmüştünüz. Ali Koç yönetimi sürekli oynamama, kavga etme derdinde. Her şeyi geçtim. Ligde liderin 2 puanla gerisindesiniz. 200 milyon Euro’luk takımınız var 2 gün arayla maç yapacak güçleri yok mu? Çıkıp oynasaydınız Galatasaray’ı yenip şovunuzu yapsaydınız.

Bu tabloya göre kusura bakmayın ama Fenerbahçe yönetimi Galatasaray’a karşı kupa kaybetmekten korktuğu için resmen bahaneler üretip, senaryo yazmış oldu. İcardi saniyeler içinde golü atınca sahadan apar topar kaçmayı kendinize yakıştırdınız mı?

Galatasaray’a hakaretle, iftiralarla saldırıp size iyi niyet göstermesini mi bekliyordunuz? Siz ağzınıza geleni söyleyip, kafanıza göre işler yapacaksınız herkes size eyvallah mı diyecek! Ne takındığınız tutum. Ne de tavır Fenerbahçe büyüklüğüne yakışmadı. Ülke futbol tarihine bu maç ve tutum yüz karası olarak geçmiştir.