Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeceğim çünkü ülke futbolu kimsenin oyun alanı değil. Yetti artık senin eyyam dolu yönetimin, yetti artık senin saçma sapan hakem işlerin. Galatasaray’ın senin gaz alma işlerine ihtiyacı yok. Galatasaray yıllardır çıkıyor hakkıyla kazanıyor ya da kaybediyor. Yok lobi gücüymüş, yok derin Galatasaray bunların hepsi başarısızlıkla tarih yazanların cambaza bak işleri! İstifa et Mehmet Büyükekşi!

Sergen Yalçın oyunu çirkinleştirmeden açık bir oyun oynattı. Okan Buruk’un takımı ise beklediğimiz oyun kalitesinin gerisinde kaldı. Maçın ilk penaltısı bana göre ağır bir karardı. Pozisyonda penaltı verilmese çoğu Galatasaraylı bunu sorgulamazdı. Ancak TFF koltuğuna yapışan Mehmet Büyükekşi’nin yönetim zihniyetine yakışan bir şekilde bazı maçlar da görmeye alışık olduğumuz bir penaltı kararı ile karşı karşıya kaldık. Sonuçta Galatasaraylı taraftarlar, “Bizim böyle penaltılara ihtiyacımız yok” söyleminde bulunarak dik bir duruş sergilediler. Herkese örnek olsun diyeceğim ama bu futbol ortamında gerçekten çok zor!

Takım sahada kazanırken Dursun Özbek yönetimi yazılı açıklamalar dışında daha net duruş sergilemeli. Beşiktaş derbisi öncesi lider kazandı, şampiyonluk yürüyüşüne devam etti. Algı senaristleri için mesai devam ediyor.