İsmail Kartal takımın hocası, tabii ki oyuncuları ile antrenmanlarda beraber ve kimin oynayacağın için son karar kendisinde. Ama görünen köy de kılavuz istemez derler. Fenerbahçe’nin bu saatten sonra oynayacağı her maç önemli ve bu yüzden maça göre oyuncu seçimi olmamalı. Bu önemli maça da uzun süredir oynamayan Becao ve formsuz Çağlar ile başlayınca ilk iki golü bu iki stoperin hatalarından yedi.

Teknik heyet takımı sahaya çıkarırken Olympiakos’u hiç izlememiş ve ciddiye almamış belli ki. Ayrıca illa Oosterwolde’yi oynatmak için Ferdi’yi kenarda tutmakla, İsmail dururken Krunic ile oyuna başlamakla, Fred yerine Zajc ile orta sahayı kontrol etmeye çalışmakla İsmail Hoca ne planladı merak ediyorum. Ne zaman oyuncu değişikleri oldu o andan sonra Fenerbahçe kendine geldi.

Süper Lig alışkanlıklarından olsa gerek İrfan Can, Dzeko, Oosterwolde hakemle gereksiz konuşup, takımın ve kendilerinin sinir katsayısını  arttırıyor.

İsmail Hoca bu maçı Olympiakos’a hediye etmiş gibi olsa da Fenerbahçe’nin yine de iddiasının devam ettiği Avrupa yollarında ve  Süper Lig’de rahatlıkla başarılı sona doğru ilerleyeceğinden şüphe edilemez.