Hüsnü Mahalli
27 Mart 2022

Bu iş çok ciddi


Rus Savunma Bakanlığı’na göre Ukrayna’nın dokuz bölgesinde 30 kadar legal ve illegal Amerikan araştırma laboratuvarı bulunmaktadır. ABD Başkanı Biden’ın oğlu Hunter’in başında bulunduğu Rosemont Seneca Fonu’nun Soros’un Açık Toplum Enstitüsü ile birlikte yönettiği bu laboratuvarların büyük bölümünde çok önemli biyolojik, kimyasal ve bakteriyel araştırmalar yapılmaktadır.

Pentagon’a bağlı Metabiota ve Black and Veatch firmalarının cihaz ve farklı malzemelerle desteklediği söylenen laboratuvarların 2.4 milyar dolarlık bütçelerinin bulunduğu belirtiliyor. ABD’nin farklı kurumlarıyla paslaşarak çalışmalarını uzun süredir sürdüren bu laboratuvarlar farklı insan grupları üzerinde biyolojik ve kimyasal testlerle birlikte laboratuvar üretimi onlarca virüsün bulaşıcılığı üzerinde çalışmalar yapmaktadır.

Örneğin Kuş ve Domuz Gribi, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, Şarbon ve benzeri onlarca tehlikeli virüs.

Ruslara göre farklı yaş gruplarından kadın ve erkek en az iki bin Ukraynalı asker kobay olarak kullanılmış ve bu laboratuvarlarda üretilen çok sayıda kimyasal toz ve virüsün ABD’ye götürüldüğü söyleniyor.

Ama en ürkütücü çalışma göçmen kuşlarıyla ilgili olanı.

Farklı güzergahlarda uçarak bir yerden bir yere göç eden ve bu göç sırasında farklı ülkeler ve şehirler üzerinde uçan kuşlar tesbit edilmiş ve farklı testlere tabi tutulmuş ve kuşların kanat ve boyun altlarına kameralar ve sinyal vericileri yerleştirilmiş.

Peki neden?

Önce güzergahı belirlemek sonradan da uçulan bölgelerin insan, toprak ve tarım analizlerini yapmak için.

Ne işe yarayacak?

Göçmen kuşlara yüklenecek küçük kutuların içine milyonlarca virüs doldurulacak ve öldürücü ya da ağır hasta edici virüsler ya da kimyasal tozla insanları yok edilmek istenen şehrin üzerine saçılacak.

Korkunç.

Ruslar BM Genel Sekreteri Guterres’e baş vurarak konunun araştırılmasını istemiş ancak ABD’nin adamı Genel Sekreter “Bu konu bizi aşar ve araştırma yetkimiz yok” demiş.

Normal!

Haberlere bakılırsa göçmen kuşların hatta yarasaların taşıyacağı küçük kutular içindeki virüsler dağıldığında önceden gen haritaları çizilmiş insanlara bulaşacak.

Ayrıca kutularda tarımsal ürünleri hedef alan kimyasal tozlar ve farklı virüsler de konulabilir.

Müthiş.

Virüs icad oldu mertlik bozuldu.

İsrail yönetimi Ukrayna savaşına özel ilgi gösteriyor.

Bunun temel üç nedeni var:

1- Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenski Yahudi kökenli ve aynı zamanda İsrail vatandaşı.

2- Farklı rakamlar var ama Ukrayna’da yaklaşık 150 bin Yahudi bulunmaktadır. Dünyanın neresinde olursa olsun tüm Yahudilerin İsrail’e göç etmesi için sürekli plan yapan İsrail yönetimi savaşı fırsata çevirip Ukrayna Yahudilerini İsrail’e göç etsinler diye iknaya çalışmaktadır.

3- İsrail’de çok sayıda önemli kişi ya Ukrayna’da doğmuş ya da İsrail kurulmadan önce ailesi oradan Filistin’e göç etmiş. Örneğin 4. Cumhurbaşkanı Efraim Katzir Kiev’de, 2. Cumhurbaşkanı Yitzhak Ben-Zvi Poltava Kasabası’nda, 2. Başbakan Moşe Şaret Herson’da, 3. Başbakan Levi Eşkol Kiev’e yakın Oratov Kasabası’nda, 4. Başbakan Golda Meir Kiev’de ve 5. Başbakan İzak Rabin Sydorovychi köyünde doğmuşlar sonra da aileleriyle birlikte Filistin’e göç etmişler.

Geri kalan cumhurbaşkanı ya da başbakanların bazıları ise Rusya, Belarus ve Polonya doğumlu Yahudi ailelerin çocukları. Hepsi İsrail devleti kurulmadan önce Filistin’e göç etmiş.

Ne işleri var Filistin’de” diyeceğim ama konumuz o değil.

Cumhurbaşkanı ve başbakanların dışında çok sayıda bakan, asker, istihbaratçı ve üst düzey devlet görevlisi de Ukrayna kökenli Slav Yahudisi.

Genetik olarak Ortadoğu ile hiçbir ilgileri yok.

Bu nedenle İsrail halkına ve dünya Yahudilerine İbranice seslenen Zelenski “Ne duruyorsunuz yardım etmezseniz Ukrayna Hitler soykırımına benzer bir soykırıma maruz kalacak” demişti.

Ayrıca İsrail’de 150 bin kadar Ukrayna Yahudisine karşın 700 bin civarında Rus Yahudisi yaşamaktadır. Haberlere bakılırsa zaman zaman bunlar arasında da kavga çıkıyormuş.

Üstelik hepsi Slav ve Yahudi! 

Yazarlar

Bu iş çok ciddi
Hüsnü Mahalli