Şeref Sözü 2. son bölümde neler yaşandı? Şeref Sözü 3. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Şeref Sözü 2. son bölümde neler yaşandı? Şeref Sözü 3. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’ dizisi bu akşam 2. son bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Öykü Çelik gibi isimlerin yer aldığı Şeref Sözü’nün son bölümünde, Babasının öldürüldüğü gece evini terk edip bir depoda doğum yapmak zorunda kalan, kucağında birkaç saatlik bebeğiyle Cihan’ı arayarak yardım isteyen İsra, kurtulduğuna sevinemez hale geldi. İşte Şeref Sözü 3. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan gelişmeler…

ŞEREF SÖZÜ 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Şeref Sözü dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi. Dizinin yeni bölüm fragmanı geldiğinde aşağıda paylaştığımız bağlantıdan izlenebilecek.

ŞEREF SÖZÜ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cihan ve İsra’nın adaya gelişinin ardından Adabeyli Adası’nda gerilim tırmanıyor! Yasemin ile evleneceği düğün gününde kolunda ‘karım’ diye tanıttığı İsra ile birlikte adaya dönen Cihan, başta Yasemin olmak üzere herkesi şoke eder.

Şükran ve Sefer, kızları Yasemin’in bu şekilde ortada bırakılması karşısında Cihan’dan hesap soracaklarken, oğlunun her kararının, her şartta arkasında duran annesi Emsal bile bu kez Cihan’ı desteklemez.Tüm ailesi ve ada halkı, düğünü için onu beklerken Cihan, İsra ve oğlum dediği Ömer’in adada kalacağını ilan edince, Yasemin oğulları Mustafa’yı da yanına alarak ortadan kaybolur.

YASEMİN VE OĞLU KAYIP!

Düğün telaşı, yerini intikam yemini ederek giden Yasemin ve küçük Mustafa’yı arama faaliyetlerine bırakır. Nereye geldiğini bile bilmeden çıktığı yolculukta, birden kocaman bir topluluğun nefreti ile karşılaşan İsra’yı da zor günler beklemektedir.

İSRA VE BEBEK MALİKANENİN BODRUMUNDA!

Babasının öldürüldüğü gece evini terk edip bir depoda doğum yapmak zorunda kalan, kucağında birkaç saatlik bebeğiyle Cihan’ı arayarak yardım isteyen İsra, kurtulduğuna sevinemez haldedir. Yıllardır planlanan düğünü gerçekleştiremeyen ve torunu ile müstakbel gelini kayıplara karışan Emsal Hanım’ın İsra’nın hikayesini öğrenmeye hiç niyeti yoktur. Kimsenin gözüne görünmemeleri için İsra ve bebeğini malikanenin bodrumuna yerleştirir.

Sevdiği herkesi karşısına alan Cihan Adabeyli, İsra’yı ailesine kabul ettirebilecek mi? Cihan’a büyük bir acı bırakmaya kararlı olan Yasemin’in planı ne? İsra, Adabeyli Adası’nda ayakta kalmak için neler yapacak? İsra’nın adadan gitmesi için Cihan’a mühlet veren Emsal Hanım, süre dolduğunda ne yapacak?

Magazin

Şeref Sözü 2. son bölümde neler yaşandı? Şeref Sözü 3. yeni bölüm fragmanı geldi mi?
Magazin