Fenerbahçe maça hiç konsantre olmamış. Mental olarak da hiç iyi hazırlanmamış. Bence esasen İsmail Hoca takımını hiç hazırlamamış ve Ankaragücü’nü hafife almış. Aynı zamanda İsmail Kartal çok yorulmuş ve ciddi yorgun da gözüküyor saha kenarında…

Orta sahada Zajc, Krunic, Szymanski kötü günlerindeydiler, gelene ‘geç’ dediler. Üçü birden kış uykusuna yatmışlardı sanki. Orta sahayı çok rahat geçen Ankaragücü’nde Chatzigiovannis’in 50 metre top sürerek attığı 2. gol muhteşemdi. Stoperler Serdar Aziz ve özellikle Bonucci çok bozuktu. Bu oyun İtalyan tecrübeye hiç yakışmadı. İsmail Hoca da hiç olmayacak şekilde Osayi’yi sol bekte başlattı, icat yaptı. İki gol yedikten sonra bekleri yer değiştirse de iş işten geçmişti. Sanki musibet gerekiyor doğruları yapması için İsmail Hoca’nın. Taktik, varyasyon hak getire bir oyun vardı Fenerbahçe’de.

15 milyon Euro’luk Cengiz ise iflah olmaz şekilde kötü oynuyor her maçta. Ara sıra gol atması  olmasa amatör kümede bile oynayamaz bu haliyle Cengiz! Son maçlarda ikinci yarılarda özellikle de uzatmalarda galibiyeti kurtaran Fenerbahçe’de her maç papaz pilav yemiyor tabii ki. Bu kez beceremediler maçı döndürüp kurtarmayı. Umarım iyi olmuştur bu mağlubiyet Fenerbahçe için. Acilen toparlanırlar!