Gökmen Özdenak
23 Eylül 2021

Eserinle gurur duy Fatih Terim


Rezil bir Galatasaray izledik. Maalesef Fatih Terim sayesinde. Kadroya bakıyorum; bu kadar kötü oyun çıkaracak bu kadar gol yiyecek bir kadro değil. Doğru kullanıldığında her zaman yukarıları zorlayabilecek bir kadro. Fatih Terim’in yanlışları nedeniyle futbolcular özgüven ve kişiliklerini kaybettiler.

Geçen maçta buz kovasının üstüne oturmuş, kafasını ellerinin arasına almış bir Fatih Terim görüntüsü vardı. Bu Galatasaray ve Türk futbolu sana her şeyini verdi. Maalesef sen kendi komplekslerin ve kıskançlıkların yüzünden kendi kendini bitirdin. Buz kovasının üstündeki halin nedir? Seni o şekilde gören futbolcun ne düşünür? Sen her zaman oyuncularına cesaretinle, davranışınla özgüven verip sahaya salardın. Futbolcu da Fatih Hoca için sahada adeta kendini yırtardı. Bittin artık Fatih Terim bittin. Bırakma zamanın gelmiş. Geçmişinle övünmeye devam et.

Geçen sezon 1 golle şampiyonluğu kaybettin. Önceki sene son 10 maçta kaybettiğin puanlar nedeniyle şampiyonluk heba oldu. Senin sistemin, ileride top tutmak üzerinedir. Ama iki senedir yan pas izliyoruz. Nerede bu Fatih Terim sistemi hoca? Yeter artık hoca. Bütün Galatasaraylıların ve camianın gözünden düştün. Benim de.  Bırak ve locanda takımı izlemekle yetin.

Yazarlar

Eserinle gurur duy Fatih Terim
Gökmen Özdenak