Bu siyasi şizofrenin başka işi yok mudur?

Bu siyasi şizofrenin başka işi yok mudur?

MHP lideri Devlet Bahçeli, grup toplantısında gündeme yönelik sert mesajlar verdi. Konuşmasına 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak başlayan Bahçeli, “Aziz Atatürk’ün en büyük zaferi yaşatılacaktır” açıklaması yaptı. AB ülkelerinde İslam düşmanlığının kaygı verici boyutlarda olduğunu belirten Bahçeli, Fransa Cumhurbaşkanı Macron’u sert sözlerle eleştirdi.

MHP lideri, “Akli melekelerini kaybetmiş Macron’un mesele yapacak başka işi yok mudur? Bu siyasi şizofren hangi hakla İslam’ı yapılandırmaktan bahsetmiştir?” dedi. Askıda ekmek kampanyasını eleştirenlere de yanıt veren Bahçeli, “Biz ekmek dedikçe, ekmeksizler topyekun saldırıyor. Meğer ekmeğe düşman kesilmişler, bizim bundan haberimiz olmamış” ifadesini kullandı.

Bahçeli, ‘Evine dön’ çağrısı yaptığı Meral Akşener’in partisi İYİ Parti için “Karanlık proje” dedi. Cumhur İttifakı’nın 7 düvele direndiğini belirten Bahçeli, “Ne CHP ne HDP ne de İYİ Parti, aziz Türk Milleti’ne bir gelecek vaat edemeyecektir. Bunların ahı gitmiş, vahı kalmıştır” sözlerini sarf etti. Sokak çağrısı yapanlara da sert çıkan MHP lideri, “Hele bir çıksınlar sokağa da görsünler Hanya’yı Konya’yı” dedi. (İHA-DHA)

Gündem

Bu siyasi şizofrenin başka işi yok mudur?
Gündem