Beşiktaş yine berbat, kişiliksiz, etkisiz, dirayetsiz, ümitsiz bir futbol oynadı. Bu sözlere incinmezler herhalde. Onları asıl incitmesi gereken oynadıkları futbolun kalitesi olmalı.

Siyah-beyazlıların orta sahası yaratıcı değil. Sert hiç değil. Bir de üzerine durarak oynamaları eklenince amatör bir takıma benziyorlar. Pas kalitesi de düşük olunca kaptırılan her topun kaleye gelmesi, hızlı oyunculara halı saha keyfi yaşatıyor! Çünkü orta saha aslında var ama yok...

Hadi Gedson 90 dakikayı çıkaracak durumda değil ve Onana’yı görmek istiyorsun. Amir’in orada ne işi var? Müdürün yeğeni mi bu Amir? Biraz da o dinlensin. Fizik güç yok. Hız yok. Gol pası yok. E yeter artık!

Mert desen evlere şenlik. Bir de yeni kontrat aldı. Hoş ona gelene kadar neler neler var diyeceksiniz; evet, doğru. Bu kadroya 17 milyon Euro harcandı. Gerçekten bu kadar para harcayarak bu seviyede futbol. Büyük başarı.

Beşiktaş’ın sezonu, akıllarda da hesaplarda da bitti üstelik daha ekim ayında. Hâlâ seçim için bir ay beklenecek. Allah sabır versin, ne   diyelim...