Zlatan Ibrahimovic ile anlaşma tamam

Zlatan Ibrahimovic ile anlaşma tamam

Milan ile yarım sezonluk sözleşmesi sona eren Zlatan Ibrahimovic, İtalyan deviyle yeniden anlaşmaya vardı. Corona virüsü sonrası ertelenen liglerin yeniden başlayacağı dönemde kriz çıkaran Ibrahimovic, yıllık 7 milyon Euro kazanacak.

Geçtiğimiz Ocak ayında ABD Ligi takımlarından Los Angeles Galaxy takımı ile olan sözleşmesi sona erdikten sonra 8 yıl aranın ardından yeniden Milan’a dönen Zlatan Ibrahimovic, İtalyan deviyle yarım sezonluk bir anlaşmaya varmıştı. Sezonun sona ermesinin ardından Milan ile olan sözleşmesi sona eren 38 yaşındaki İsveçli yıldız, kırmızı-siyahlı ekiple yıllık 7 milyon Euro ücret karşılığında yeniden anlaşmaya vardı.

Transferi hakkında Milan’ın resmi sosyal medya hesabına konuşan Zlatan Ibrahimovic, “Eve geri dönmek istedim. Şimdi daha iyi sonuçlar alabilmek için çalışmalara başlayabiliriz” dedi.

Milan’a maskot olmak için gelmediğini de sözlerine ekleyen Ibrahimovic “Kendimi iyi hissediyorum. Milan’ın, hak ettiği eski günlerine dönmesine katkı sağlamak için geldi. Milan ile altı aylık bir birlikteliğimiz oldu. Ancak henüz hiçbir şey kazanamadık. Taraftarlardan da başarıya gideceğimiz bu yolda yanımızda olmalarını istiyorum. Her zaman şampiyon Milan!” ifadelerini kullandı.

Spor

Zlatan Ibrahimovic ile anlaşma tamam
Spor