Kraliçe’den Harry ve Meghan’a zeytin dalı: Bizzat görüşecek

Kraliçe’den Harry ve Meghan’a zeytin dalı: Bizzat görüşecek

Kraliyet görevlerini bıraktıktan sona ABD’ye yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle’ın, Oprah Winfre’ye verdikleri röportaj sonrası Kraliçe Elizabeth çifti telefonla arayarak bizzat iletişim kuracağı belirtildi.

İngiltere’de Kraliyet görevlerini bıraktıktan sona ABD’ye yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle’ın, Oprah Winfre’ye verdikleri röportaj gündemdekini yerini koruyor. Kraliçe Elizabeth, Prens Harry ve Meghan Markle çifti ile görüşme kararı aldı. ABD’li sunucu Oprah Winfre’yle yaptıkları röportajın ardından,  Kraliçe Elizabeth’in Prens Harry ve Meghan Markle çiftiyle bizzat iletişime geçeceği belirtildi.

İDDİALAR ENDİŞE VERİCİ

Meghan Markle röportajda hamileyken intihara meyilli olduğunu ve kraliyetin, oğlu Archie doğmadan ten rengi konusunda tedirgin olduğunu belirtmişti. Bunun üzerine İngiliz Kraliyet Ailesi açıklamaların endişe verici olduğunu belirterek iddianın özel olarak inceleyeceğini söyledi.

Buckingham Sarayından Kraliçe adına yapılan açıklamada da , Harry, Meghan ve Archie her zaman bu ailenin çok sevilen üyeleri olacaklar denildi.

(DHA)

Dünya

Kraliçe’den Harry ve Meghan’a zeytin dalı: Bizzat görüşecek
Dünya