AÖF sınavları online mı olacak? İşte 2020 2021 AÖF sınav takvimi…

AÖF sınavları online mı olacak? İşte 2020 2021 AÖF sınav takvimi…

Anadolu Üniversitesi’nin Açıköğretim, İşletme ve İktisat Fakülteleri’nde eğitim gören öğrenciler için sınav takvimi netleşti. Üniversiteden yapılan açıklamaya göre AÖF güz dönemi sınavları online olarak gerçekleştirilecek. Peki AÖF sınavları hangi tarihlerde yapılacak? İşte AÖF sınavları hakkında merak edilenler…

AÖF GÜZ DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

AÖF sınav takviminde yer alan bilgilere göre;

GÜZ DÖNEMİ ARA SINAVI: 12-13 ARALIK 2020

GÜZ DÖNEMİ DÖNEM SONU SINAVI: 16-17 OCAK 2021

BAHAR DÖNEMİ ARA SINAVI: 10 – 11 Nisan 2021

BAHAR DÖNEMİ DÖNEM SONU SINAVI: 29-30 MAYIS 2021

YAZ OKULU SINAVI: 8 AĞUSTOS 2021

ONLİNE SINAVLAR NASIL YAPILACAK?

www.anadolu.edu.tr adresinden yönlendirme linki ile sınav sayfasına geçiş yaptıktan sonra, T.C. kimlik numarası ya da @anadolu.edu.tr uzantılı e-Posta adresi ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Burada, sorumlu olduğunuz dersleri görüntüleyebileceksiniz.

Daha önceki sınavlarınızda olduğu gibi her bir ders 20 sorudan oluşacak ve her bir dersi cevaplamanız için süreniz 30 dakika olacaktır. Sınavınız başlamadan önce sınav ekranı üzerinden sınav süresince tâbi olduğunuz kuralları dikkatle okuyarak onaylamanız gerekmektedir.

Sınav başladığında ekranda yalnızca bir soru görünecektir. Soruyu cevaplandırarak ya da boş bırakarak bir sonraki soruya ilerleyebileceksiniz. Sorular arasında ileri ya da geri gidilme imkânı olmadığı için işaretleme yapmadan geçtiğiniz soru boş bırakılmış olarak kabul edilecektir.

Gündem

AÖF sınavları online mı olacak? İşte 2020 2021 AÖF sınav takvimi…
Gündem