Abdullah Gül Üniversitesi 12 öğretim elemanı alacak

Abdullah Gül Üniversitesi 12 öğretim elemanı alacak

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilana göre üniversite kadrolarına 12 öğretim elemanı alınacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Eğitim dili İngilizce olan Abdullah Gül Üniversitesi’ne; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartlar, 10/07/2018 tarihli ve 30474 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Genel Kadro ve Usulü Hakkında 2 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, ve 09/11/2018 tarihli, 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili maddeleri uyarınca; “Öğretim Görevlisi” ve “Araştırma Görevlisi” alınacaktır.

İlanımının yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Öğretim Görevlisi (Zorunlu Ortak Ders) ve Araştırma Görevlisi kadro başvuruları için ilgili birimlere, şahsen veya posta yolu ile yapılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler nedeniyle ilanda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Genel

Abdullah Gül Üniversitesi 12 öğretim elemanı alacak
Genel