İğrenç olay! İşte 92 yaşında ölü bulunan kadınla ilgili tüyler ürperten gerçek

İğrenç olay! İşte 92 yaşında ölü bulunan kadınla ilgili tüyler ürperten gerçek

Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde 92 yaşındaki Hanım Pınarlı, yalnız yaşadığı evinde boğularak öldürüldü. Yaşlı kadının ziynet eşyalarının çalındığı belirlendi. Gözaltına alınan şüpheli A.Ç.’nin (23), yaşlı kadına cinsel saldırıda bulunduğu ortaya çıktı.

Beşeylül Mahallesi’nde yalnız yaşayan Hanım Pınarlı’nın evinin kapısını açık halde bulan komşuları, içeri girdiklerinde eşyaların dağınık olduğunu gördü. Odaları kontrol ettiklerinde ise yaşlı kadını yerde yatar halde buldu. İhbar üzerine eve gelen sağlık ve polis ekipleri, Pınarlı’nın boğularak öldürüldüğü belirledi. Yapılan aramada ise evdeki ziynet eşyalarının çalındığı ortaya çıktı.

Polis, cinayetle ilgili geniş çaplı inceleme başlatırken, Hanım Pınarlı’nın cansız bedeni Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Başlatılan soruşturmada, güvenlik kamera kayıtları ile mobese görüntülerini inceleyen polis ekipleri, şüphelinin çok sayıda hırsızlık kaydı bulunan A.Ç. (23) olduğunu belirlendi. Şüpheli, Nazilli ilçesindeki bir otelde yakalanarak gözaltına alındı.

YAŞLI KADINA CİNSEL SALDIRIDA BULUNMUŞ

Gözaltına alınan şüpheli A.Ç.’nin (23), yaşlı kadına cinsel saldırıda bulunduğu ortaya çıktı. İç çamaşırında Pınarlı’ya ait olduğu tahmin edilen kan lekeleri bulunan A.Ç.’nin aynı mahallede yaşadığı ve yaşlı kadınla komşu olduğu saptandı.

‘EVE GİRDİĞİMDE KENDİSİNİ…’

A.Ç. ilk ifadesinde, “Eve girdiğimde kendisini tutup itekledim. Yere düşünce de kaçıp gittim” diyerek, alkollü olduğu için evde yaşanılanları hatırlamadığını öne sürdü. A.Ç., adliyeye sevk edildi.

(DHA)

Gündem

İğrenç olay! İşte 92 yaşında ölü bulunan kadınla ilgili tüyler ürperten gerçek
Gündem