Yasak Elma 82. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Yasak Elma 81. son bölümde yaşananlar…

Yasak Elma 82. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Yasak Elma 81. son bölümde yaşananlar…

FOX ekranlarında her pazartesi yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Yasak Elma’nın bu akşam yayınlanan 81. son bölümü yine nefesleri kesti. Yasak Elma dizisinin son bölümünde, Asuman, Halit ve Yıldız’ın bir aksilik olmadan evlenmeleri için elinden geleni yaptı. Ancak Halit’in başka bir planı olduğu ortaya çıktı. İşte Yasak Elma 82. yeni bölüm fragmanı…

YASAK ELMA 82. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ender ve Yıldız’ın arasındaki gerginlik herkese sıçramaya başlamışken, Şahika, Yıldız’la yakınlık kurma çabasına girer.

Asuman, Halit ve Yıldız’ın bir aksilik olmadan evlenmeleri için elinden geleni yapıyordur. Ancak kimsenin bilmediği, Halit’in bambaşka bir planının olduğudur.

YASAK ELMA KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

Magazin

Yasak Elma 82. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Yasak Elma 81. son bölümde yaşananlar…
Magazin