Uyanış Büyük Selçuklu 5. son bölümde neler oldu? Uyanış Büyük Selçuklu 6. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Uyanış Büyük Selçuklu 5. son bölümde neler oldu? Uyanış Büyük Selçuklu 6. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 5. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle takip edilen Uyanış Büyük Selçuklu’nun son bölümünde, Isfahan meydanında derin ilmiyle Batıni daisini mağlup eden Gazali, halkın ve dahi İbn-i Attaş’ın dikkatini üzerinde topladı. İşte Uyanış Büyük Selçuklu 6. yeni bölüm fragmanı izleme sayfası…

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızda yer alacak.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nizamülmülk’ün tertibi sonrasında, Batıniler kendilerine kurulan tuzağa çekilmişler, Sencer oraya gitmemek için ne yapsa da başarılı olamamış, Tapar’la karşı karşıya gelmiş ve vuruşmada yüzü açılan Sencer’in boynuna Tapar’ın kılıcı dayanmıştı. Tapar’ı durduran hamle kimden gelecektir? Sencer, Batınilerle giriştiği mücadelenin en kritik eşiğinde yoluna devam edebilecek midir?

Batınilerden aldığı istihbarat neticesinde Andreas, askerlerini öldüren Melikşah’tan intikam almak için Kuvel civarında gizlenen özel birliği kılıçtan geçirmişti. Baskına uğrayan özel birlikten bir kişi sağ kalmıştı. O da Melikşah’ın hassa askeri Yalman’dı. Yalman çetin bir yolculuktan sonra Isfahan’a varmayı başarmıştı. Yalman, Hasan Sabbah’ın ihanetini ayyuka çıkarabilecek midir? Hasan Sabbah, Yalman’ın kendini ele vermesini engelleyebilecek midir? Melikşah özel birliğin intikamını nasıl alacaktır?

Isfahan meydanında derin ilmiyle Batıni daisini mağlup eden Gazali, halkın ve dahi İbn-i Attaş’ın dikkatini üzerinde toplamıştı. Davalarına karşı açıktan açığa bayrak açan bu genç âlime karşı Attaş’ın tutumu ne olacaktır? İbn-i Attaş, Gazali’yi bertaraf etmek için nasıl bir strateji izleyecektir? Nizamülmülk, Gazali’yi Batınilerden koruyabilecek midir? Gazali’nin akıbeti ne olacaktır?

Diğer yandan geçirdiği elim kazanın sonrasında Elçin’in sanrılarıyla boğuşmak zorunda kalan Terken’in doğumu erkenden başlamıştı. Uzun ve sancılı geçen doğum sonunda Terken Hatun’u ve Melikşah’ı neler bekleyecektir?

Magazin

Uyanış Büyük Selçuklu 5. son bölümde neler oldu? Uyanış Büyük Selçuklu 6. yeni bölüm fragmanı geldi mi?
Magazin