Melih Sadıkoğlu
17 Ekim 2020

Top artık Erol Bulut’ta


Milli aranın ardından uzun maratonlu lige yeniden dönüş yapıyoruz. Kuşkusuz en merak edilen takım Fenerbahçe. Baş­kan Ali Koç ve yönetimi, yapılan transferlerle iki 11’in çıkacağı bir takım Erol Bulut’a hediye etti. Şampiyonluğun da 1 numaralı favorisi konumundalar.

Yeni futbolcuların alışma ve adaptasyon süreci ilk zamanlarda problemler çıkarabiliyor. Transfer edilen futbolculara bakıldığında Süper Lig’de güle oynaya per­formans gösterecek isimler. Erol Bulut, milli ara öncesi yaptığı acemice hataları tekrarlamazsa sarı-lacivertlilerin galibiyet serisine geçmesi işten bile değil.

Başkan Koç, 2 sezondaki başarı­sızlığı bu sezon tarihe gömmek için dev hamleler yaptı. Harcama limiti kaosunu da çözmeyi başardı. Sayın Koç, camiaya ve taraftara olan sözünü tutup transferleri yerine getirdi. Bundan sonra top Erol Bulut ve futbolcularda.

Lige fırtına gibi başladıktan son­ra son maçlarda fren yapan Gala­tasaray ve Teknik Direktör Fatih Terim de uzun yıllar sonra karşı­sında çok güçlü bir Fenerbahçe bulacak. İki ezeli rakibin kapışması nefesleri kesecek. Türk futbolu iki dev kulübün yarışına uzun bir dönemin ardından tanıklık edecek. Tribünlere hasret kalan taraftarlar, bu heyecanı yeniden yaşamayı TV karşısında da olsa hak ediyor.

Yazarlar

Top artık Erol Bulut’ta
Melih Sadıkoğlu