Temizlik görevlisinden hayat dersi

Temizlik görevlisinden hayat dersi

Kartal’da temizlik yaptığı sırada yerde içi para dolu poşet bulan temizlik görevlisi parayı sahibine teslim etti. Poşette 15 bin 675 TL vardı. İşçinin bu parayı kazanması için en az 6 ay çalışması gerekiyor.

İstanbul Kartal Yalı Mahallesi’nde, Ahmet Said K. isimli bir kişi aracından inerken içinde 15 bin 675 lira para bulunan poşeti yere düşürdü. Aracın park ettiği otoparkın bulunduğu rezidansta temizlik görevlisi olarak çalışan Emircan E., temizlik yaptığı sırada poşet içerisinde ıslanmış halde bulunan paraları fark etti ve polis ekiplerine teslim etti.

Güvenlik kameralarını inceleyen Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, parayı düşüren araç sürücüsünü tespit etti. Düşürülen para sahibine teslim edildi. Temizlik görevlisi bu davranışıyla herkese örnek oldu.

KAMERA KAYDINDA GÖRÜLÜYOR

Öte yandan, paranın düşürülme ve bulunma anına ait görüntüler ortaya çıktı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, Ahmet Said K. isimli şahsın aracından indiği sırada içi para dolu poşeti yere düşürdüğü, daha sonra temizlik yapan görevli Emircan E.’nin ise parayı bulduğu net bir şekilde görülüyor.

Yaşam

Temizlik görevlisinden hayat dersi
Yaşam