Adnan Aybaba
14 Ağustos 2021

Taraftar en büyük transfer


Oturmuş kadrosunu güçlendirmiş bir Beşiktaş izledik. Sergen Yalçın, ilk 11’inde geçen sezondan 9 futbolcu kullanırken, yenilerden sadece Kenan ve Salih’e şans tanıdı. Salih, ilk maçında sınıfı geçti. Fenerbahçe’ye büyük umutlarla gitmişti. İtalya ve İsviçre maceraları sonrası düşüşe geçen kariyerini Alanya’da parlatıp Beşiktaş’a geldi. İleride takıma büyük fayda sağlayacağının ışığını verdi. Kenan, santrforda istekliydi ama Beşiktaş’ın daha efektif bir golcüye ihtiyacı var.

Atiba, yine muhteşem oynadı. N’Koudou dünkü performansını sürdürürse 11’deki yerini kaybetmez.

Rosier çok iyi çıkışlar yapıyor ancak Fransız futbolcunun önde kaldığı anlarda Rizespor kendi sol kanadından hücuma çıktı. Beşiktaş’ın buna önlem alması gerekir.

İlk maçlar her zaman zordur ama Beşiktaş, rahat bir futbol sonrası galibiyete uzandı. Bana göre en büyük transfer taraftar. Daha maç başlamadan önce takımı havaya sokmayı başardılar.

Rizespor, dün vasatın altındaydı. Eksikleri var ancak Bülent Hoca bu işi toparlayacaktır.

Süleyman Seba, sadece Beşiktaş’ın değil Türk futbolunun simgesidir. Kendisini sadece Beşiktaş değil, tüm kulüpler andı. İnşallah tüm kulüp başkanları da bir gün Seba gibi hatırlanırlar.

Yazarlar

Taraftar en büyük transfer
Adnan Aybaba