Gökmen Özdenak
29 Nisan 2021

Sezon mu bitti arkadaşlar?


İlk yarıda sadece bir kanattan bir dakika içerisinde 5 korner kullan ama sonuca gideme. Galatasaray’ın, Konya karşısındaki halini en iyi anlatan durum bu. Bir şey soracağım? Şampiyonluk yarışı ortadan mı kalktı da sezonu mu tamamlamak için oynuyor Galatasaray? 8 şut atıyorsun ilk yarıda sadece 1’i isabetli? Seyirci yok diye dalga mı geçiyorsunuz yoksa lig maçını antrenmanda çift kale maç mı zannediyorsunuz?

Karşınızda kümede kalma anlamında büyük ölçüde rahatlamış bir Konyaspor var? Ama siz onlardan daha fazla streslisiniz. Soruyorum siz idmanda, takım konuşmalarında ne yapıyorsunuz Allah aşkına? Bu kadar ruhsuz, bitse de gitse kafasında bir takım olur mu? Biraz daha geriye oynasanız kendi tribünlerinizden aşağı düşeceksiniz. Bu maçı saymasak daha oynanacak 4 maç, alınacak potansiyel 12 puan var. Haydi şampiyonluğu geçtiniz diyelim Şampiyonlar Ligi? Neyse son anlarda Emre Akbaba attı da 3 puan geldi. Futbol oynamadan kazandı Galatasaray.

Takımı bir kenara koyarsak sen neredesin Fatih Hoca? Hırsın mı bitti yaşlandın mı? Artık bu kulüpte herkes şapkasını önüne koyup düşünmeli. Milyonlarca taraftar ne bu futbolu ne de bu laubaliliği hak ediyor?

Yazarlar

Sezon mu bitti arkadaşlar?
Gökmen Özdenak