Şeref Sözü 2. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Şeref Sözü son bölümde yaşananlar…

Şeref Sözü 2. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Şeref Sözü son bölümde yaşananlar…

ŞEREF SÖZÜ 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

ŞEREF SÖZÜ İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şeref Sözü 1. Bölümünde, Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon gelir ve Cihan Adabeyli’nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişir. Arayan İsra’dır. İsra’nın tek bir umudu vardır: Cihan Adabeyli! Kucağında yeni doğmuş bebeği ile son çare Cihan’ı arar. Ve Cihan Adabeyli uçağına atlayıp Lübnan’a gider!

CİHAN ADABEYLİ’NİN ‘ŞEREF SÖZÜ’!

Cihan Adabeyli, Adabeyli Adası’nın ve ailesinin kurallarını koyan, koca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir. Cihan’ın hayatı, yıllar önce hayatını kurtaran Ömer Nasir’e verdiği ‘Şeref Sözü’nü tutmak için yola çıkmasıyla değişti.

 

CİHAN ADABEYLİ, İSRA’YA ULAŞTI!

Ömer Nasir’in kızı İsra, eski nişanlısı Faruk’tan kaçıyordu. Kucağında yeni doğmuş bebeği ve dadısı Mahbube ile Türk Elçiliği’ne sığınan İsra, babasının ona yardım istemesi için verdiği numarayı aradı. Yaşamak için son çaresi bu numaranın sahibi Cihan’dı! Diğer tarafta Adabeyli Adası’nda Cihan ve Yasemin’in büyük düğün hazırlığı vardı. Düğüne çok az bir zaman kalmasına rağmen Cihan, hemen uçağa atlayıp Lübnan’a doğru yola çıktı. İsra, köşeye sıkışmış halde hem çocukluk aşkını hem de hayatını kurtaracak adamı beklerken Cihan, elçilik kapısında bekleyen Faruk’u atlatarak içeri girmeye başardı.

CİHAN VE İSRA EVLENDİ!

İsra ve bebeğini oradan çıkarmanın tek bir yolu vardı; evlenmeleri! Cihan, hayatını değiştirecek o kararı alarak İsra ile evlendi ve bebeğin kimliğine de baba adı olarak Cihan yazıldı. Bundan sonra tek yapmaları gereken şey konsolosluktan çıkarak Adabeyli Adası’na dönmekti ancak Faruk’tan kurtulmak o kadar kolay olmadı. Faruk, Cihan’ı vurup elinden İsra’yı ve bebeği zorla aldı. İntikamını almak için İsra’yı öldürmek isteyen Faruk’u son anda durduran Cihan, Faruk’u vurarak hem İsra’yı hem de bebeği kurtardı.

Magazin

Şeref Sözü 2. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Şeref Sözü son bölümde yaşananlar…
Magazin