Seçim bayramı

Seçim bayramı

Galatasaray yönetiminin aldığı sandığa gitme kararı, camiada büyük destek gördü. Cimbom, 19-26 Aralık tarihleri için dernekler masasından gelecek olumlu cevabı bekliyor. Mustafa Cengiz’in yanı sıra Burak Elmas, Metin Öztürk, Ali Fatinoğlu ve Cengiz Özyalçın da yarışta olacak.;

Galatasaray’da yönetimin aldığı seçim kararı camiayı hareketlendirdi. 19-26 Aralık’ta yeni başkanını belirlemek için dernekler masasına başvuran sarı-kırmızılılar, gelecek olumlu cevabı bekliyor. Başkan Mustafa Cengiz’in seçim kararından mutlu olan muhalefette Burak Elmas, Metin Öztürk ve Ali Fatinoğlu adaylıklarını ilk açıklayan isimler olmuştu. Cimbomda bir de çatı aday var.

LİSTE YENİLENİYOR

Camianın ileri gelenlerinin desteğini alan, Dursun Özbek döneminde 2. başkanlık görevini üstlenen Cengiz Özyalçın’ın çatı aday olarak seçime girmesi bekleniyor. Bu 4 adayın karşısında mevcut Başkan Mustafa Cengiz de yarışta olacak. Yönetimde değişiklikler yapmak isteyen Cengiz’in, yeni bir liste hazırladığı ve adaylığını bu isimleri belirledikten sonra açıklayacağı öğrenildi.

Galip ÖZTÜRK

Spor

Seçim bayramı
Spor