Gökmen Özdenak
18 Nisan 2021

Korkma korkut Fatih Hocam!


Galatasaray, hafta içerisinde bizzat içeriden karıştırılmasına karşın Göztepe gibi çok zor bir deplasmandan çıkmayı bildi. Başkan Mustafa Cengiz’in hem takım oyuncularını hem de dolaylı olarak Teknik Direktör Fatih Terim’i hedef alan sözlerini affedebilmek mümkün değil. Bu durumda ben, aklı başında her Galatasaraylıyı Fatih Terim’in yanında yer almaya çağırıyorum.

Dün akşama gelince uzun bir aradan sonra Fatih Terim’in takımını izledim. Daha önce okuyucularımı bıktırırcasına yazdığım geri-yan pas yapan bir Galatasaray değil, daima hücumu düşünen bir takım vardı. 22 yaşındaki Kerem Aktürkoğlu, bu sezon çok az süre almasına karşın dün, 2016’dan sonra hat-trick yapan ilk yerli sarı-kırmızılı oyuncu oldu. Yine fazla şans bulamayan Halil Dervişoğlu da çok etkili bir performans sergiledi. Demek ki bu genç çocuklar daha fazla şans bulursa daha büyük işler yapacak.

Saygıdeğer Hocam Fatih Terim, korkarsan korkuturlar. Sür sahaya şu pırıl pırıl çocukları ve dün akşam olduğu gibi kendi takımını seyrettir. Çünkü bu sezon sahada çoğu kez senin olmayan Galatasaray’ı izledik. Göztepe karşısında şunu gördüm: Küllerinden doğan bir Galatasaray ve Terim yeniden sahneye çıkıyor. Ve daha her şey bitmiş değil!

Yazarlar

Korkma korkut Fatih Hocam!
Gökmen Özdenak