Kadıköy’de hem kediyi hem de o anları görüntüleyen kadını darp etti

Kadıköy’de hem kediyi hem de o anları görüntüleyen kadını darp etti

Kadıköy’de işe gittiği sırada sokakta kediyi tekmeleyen bir kadın olduğunu gören Esra Yılmaz duruma tepki gösterdi. Kediyi darp eden kadın, cep telefonuyla o anları görüntülemek isteyen Yılmaz’ı darp etti.

Olay, Rasimpaşa Mahallesi’nde Perşembe Günü yaşandı. İddiaya göre, Esra Yılmaz, işe gittiği sırada sokakta ismi öğrenilemeyen bir kadının yerde bulunan bir poşeti tekmelediğini gördü. Tekmelenen poşetten kedi çıktığını gören Yılmaz, kadına tepki gösterdi. Kediye eziyet eden kadını hakaretine ve saldırısına maruz kalan Esra Yılmaz, kadından şikâyetçi oldu.

“VİDEO ÇEKMEYE BAŞLAYINCA SALDIRDI”

Esra Yılmaz, “Evimden çıkıp iş yerine doğru giderken kadının sokak içerisinde bir şeyler yaptığını gördüm. Yanına gittiğimde gayriihtiyari bir şekilde durup onu izledim. Kadın beni gördükten sonra rahatsız olmuş olacak ki poşeti ters çevirip silkeledi. İçinden karnı burnunda bir kedi çıktı. ‘Ne yapıyorsun?’ diye sorduğumda, ‘Evime girdi, etrafa çişini, kakasını yaptı’ dedi. Bu onu tekmelemen için yeterli bir sebep değil dedim. Orada bana hakaret etmeye başladı. Daha fazla iletişim kuramayacağımızı fark ettiğimde telefonumu çıkarıp kayıt almaya başladım. Çünkü bana hakaret etmekten, küfür etmekten hiç vazgeçmedi. Video çekene kadar herhangi bir saldırı yoktu. Hakaret ediyordu. Video çekmeye başladığımda direkt üzerime saldırdı. Videonun daha fazla devam etmesi gerekiyordu ama o kadar sert bir şekilde saldırıya uğradım ki telefon elimden düştü ve video da durdu” dedi.

Gündem

Kadıköy’de hem kediyi hem de o anları görüntüleyen kadını darp etti
Gündem