İstanbul’da feci kaza: Araç direğe ok gibi saplandı

İstanbul Mahmutbey yolunda kontrolden çıkan otomobil direği ok gibi saplanarak adeta kağıt gibi ezildi. Araçta sıkışarak kurtarılmaya bekleyen sürücü, sağlık ekiplerine sürekli olarak, ‘Felç mi olacağım’ diyerek seslendi.

Araçta bulunan Ergin G. ve 2 arkadaşı otomobil ile seyir halindeyken otomobil sürücüsü Ergin G. direksiyon hakimiyetini kaybederek refüjde bulunan aydınlatma direğine çarptı. Kaza sonrasında araçta bulunan 2 kişi kendi imkanları ile araçtan çıkarken şoför Ergin G., hurdaya dönen araçta sıkışarak kurtarılmayı bekledi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Ekipler araçta sıkışan Ergin G’yi, sıkıştığı yerden çıkartmak için adeta seferber oldu. Çalışmalar esnasında sık sık Ergin G., “Ben felç mi olacağım” diye bağırdı.

İtfaiye ekiplerinin yaptığı müdahale sonrasında sıkıştığı yerden kurtarılan sürücü, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Kaza sonrası ekiplerin yaptığı çalışmaların ardından araç kaza mahallinden kaldırılmasıyla cadde üzerinde trafik normale döndü.

(İHA)

Gündem

İstanbul’da feci kaza: Araç direğe ok gibi saplandı
Gündem