İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim görevlisi alacak

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim görevlisi alacak

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilana göre öğretim görevlisi alınacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Üniversitemiz Birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ile 657 sayılı Yasa’nın 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayan öğretim üyeleri alınacaktır.

Profesör adayları; özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan dosyayı 6 (altı) nüsha (Basılı, CD, USB) olarak bir dilekçe ekinde rektörlüğe teslim eder. Adaylar, bu başvurularında yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak gösterir.

Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi adayları; Özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyayı bir dilekçe ekinde 4 (dört) (Basılı,/CD /USB) nüsha olarak, teslim eder.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Gündem

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim görevlisi alacak
Gündem