Gökmen Özdenak
22 Nisan 2021

İlk yarı neden heba edildi?


Bu kadar önemli bir maç belki de sezonun en önemli karşılaşması. Beşiktaş iki puan kaybetmiş kazansan bütün avantajı eline alacaksın. Ama ortada ne hırs ne de inanç var. Buna ek olarak da fizik anlamında rakibin karşısında eziliyorsun. Soruyorum Galatasaray’a, bu kafayla nasıl şampiyon olacaksın?

Falcao da istendi de istendi. Kolombiyalı forvet yılda 6 milyon Euro maaş alıyor. Tam lazım olduğu, taşın altına elini sokma zamanının geldiği noktada nerede Falcao? Büyük ümitlerle devre arasında alınan, yeteneğine inandığımız Mostafa da yok? Covid-19 kaptı ama acaba o da “Falcao böyle yapıyorsa ben de yaparım mı” diyor?

Feghouli desen tam bir hayalet. Geçen hafta Göztepe maçında hücuma yönelik bir oyun görünce umutlandık. Herhalde bu TT Stadı’nda bir lanet var. Yine yan pas, geri pas. Pısırık bir oyun, rakibin fizik gücünü kabullenme. Neredeyse tehlikeli şutun bile yok. Bu kafayla nasıl şampiyon olunur söyler misiniz? Neyse bu konuda ikinci yarıda çok şükür hücumu hatırladılar. Gedson sakatlanıp çıkıyor. Maçlara nasıl hazırlanıyorsunuz? Çalışmıyorsunuz sanırım. Onyekuru evde mi sakatlandın? Dün net olarak hepiniz sahada yokları oynadınız. Edgar Ie jeneriklik gol attı son anda Emra Akbaba puanı kurtardı. Yetti mi yetmez elbette.

Yazarlar

İlk yarı neden heba edildi?
Gökmen Özdenak