Melih Sadıkoğlu
9 Eylül 2021

Her yerde Pereira var


Fenerbahçe’de Vitor Pereira rüzgârı öyle bir esiyor ki futbolla ilgili tüm konularda Portekizli hocanın sözü yerine getiriliyor. Daha önce çalıştığı teknik adamlardan başarılı sonuç alamayan Başkan Ali Koç, Pereira’ya olan güvenini net bir dille ifade etti. Yönetim ile teknik heyet arasında sağlam bir köprü kuran Portekizli hocanın istediği transferler de bir bir yerine getirildi.

İsim olarak bizlere ve Avrupa futboluna yabancı gelen birkaç isim kadroya katıldı. Crespo çok merak ediliyor. Adını Arjantinli efsane golcüden alması futbolseverlerin hoşuna gidiyor elbet ama 2. Lig’den gelen bir futbolcunun Süper Lig’de nasıl bir reaksiyon vereceği şu anlık kapalı kutu.

Berisha ile Meyer, bilindik isimler. Berisha, Salzburg’da attığı gollerle birçok kez gözümüzün önüne geldi. Meyer’i Bundesliga’yı takip edenler bilir. Dengeli performansla oynayan rotasyon oyuncusu.

Bu sezon ligi domine etmesi beklenen Fenerbahçe’nin kadrosu çeşitlendi. Pereira’nın da gelen yabancıları iyi tanıması gelecekte meyvesini verecektir.

Yazarlar

Her yerde Pereira var
Melih Sadıkoğlu