Fener’i yönetmek daha zor

Fener’i yönetmek daha zor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, samimi açıklamalar yapıp içini döktü: “Pes etmemi bekleyenler var ama ben, kolay pes etmem. Fenerbahçe’yi yönetmek, Koç Grubu Başkan Vekilliği koltuğunda oturmaktan çok daha zor. Burada hep diken üstündesin, refleks vermen gereken bir iklim içindesin.”

Başkan Ali Koç, bir YouTube kanalına samimi açıklamalarda bulundu. “Fenerbahçe’yi yönetmek, Koç Grubu Başkan Vekilliği koltuğunda oturmaktan çok daha zor” diyen Kanarya’nın patronu, “Gazetelerde Fenerbahçe’yle ilgili her gün aşağı yukarı 20 sayfa haber çıkıyor. Böyle bir şey Koç Grubu’nda söz konusu değil. Bir de bunun sosyal medyası var. Mütemadiyen diken üstündesin, refleks vermen gereken bir iklim içindesin” şeklinde konuştu.

İYİ BİR BAŞKAN OLAMADIM

Ali Koç, şöyle devam etti: “Burada olmamla şahsi bir kazancım yok, aksine büyük risklerim var. Pes etmemi isteyen çok insan var ama ben, kolay pes etmem. İstedikleri tarzda bir başkan olamadım. Çok iyi bir başkan olmadığımı biliyorum. Ama olacağım. Devam edersem bir dönem daha. Başından beri iki dönem diyordum, şimdi olursa diyorum. Kendi beklentilerim de çok yüksek. Şu anda sportif başarıya, mali konulara odaklandık.”

Abdullah EĞİLMEZ

Spor

Fener’i yönetmek daha zor
Spor