Fener tarihi eşikte

Fener tarihi eşikte

Sahaya 5’te 5 yapmak için çıkacak olan Fenerbahçe, bugün kazanması halinde 2009-10 sezonundan sonraki en iyi lig başlangıcına imza atacak. Kanarya’da Sosa kadroda yok.

Süper Lig’in 7. haftasını yenilgisiz, maç fazlasıyla lider tamamlayan Fenerbahçe, bugün konuk edeceği Konyaspor’u yenip 5’te 5 yapmayı planlıyor. Milli araya kayıpsız girmek isteyen sarı-lacivertliler ayrıca 2009-2010 sezonundan sonraki en iyi lig başlangıcına imza atmanın peşinde. Kanarya, 2009’da ilk 8 haftayı 24 puanla tamamlamıştı. Fener, bugün Konyaspor’u devirmesi halinde puanını 20 yapıp 2009 yılından sonraki en yüksek puana ulaşacak.

GUSTAVO’YU UYARDI

Kanarya’da kart cezalısı Sinan Gümüş kadroda yer almayacak. Kasığındaki ağrıları geçmeyen Sosa da kadroya alınmayacak. Arjantinli yıldızın yokluğunda 10 numarada Pelkas forma giyecek. Antalya maçında oyuna sonradan giren ve 1 de gol atan Perotti’nin ilk 11’de yer alması bekleniyor. Öte yandan Teknik Direktör Erol Bulut, ceza sınırında olan Luiz Gustavo’yu sarı kart görmemesi konusunda uyardı.

Murat ÖZDEMİR

Spor

Fener tarihi eşikte
Spor