Merih Bayraktar
5 Ocak 2022

Bu ‘Katar’ına pes artık!


Kapkara geçen bir sezonda Beşiktaş’ın önüne Süper Kupa fırsatı geldi… Geçen sezon kazanılan 2 kupanın ardından üçleme yapma şansına sahip olan siyah-beyazlılarda büyük bir ihmalsizlik yaşandı. Ghezzal başta olmak üzere 6 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı. Bu vaka krizinde 3 günlük izinde kendisine dikkat etmeyen futbolcular ve salgının hızını hesaplayamayan teknik heyetin sorumlukları büyük. Katar’da Antalya ile oynanacak kupa maçı öncesi gördüğümüz vurdum duymazlık kabul edilebilir değil. Keşke daha dikkatli olunsaydı!

Önder Hoca, altyapıdan 5 genç ismi kadroya takviye etti. Beşiktaş’ın geleceği adına önemli bir gelişme, umarım koronavirüs krizi gençlere fırsat olur.

Günün en önemli olaylarından biri de Fikret Orman ve yöneticilerin ibrasının mahkemeden dönmesi oldu. Muhalefet “Haklıydık, kazandık” naraları atıyor, Çebi ve yönetimini zor günler bekliyor. Aslında tüm Beşiktaş camiası seçim sürecine kadar terleyecek. Dileğimiz kazanan Beşiktaş olsun. Şahısların kendi ego kavgaları kulübe ve camiaya zarar verir.

Beşiktaş kaybederse herkes kaybeder. Bu unutulmamalı!

Yazarlar

Bu ‘Katar’ına pes artık!
Merih Bayraktar