Beşiktaş’ta korona bitmiyor! İki vaka daha çıktı

Beşiktaş’ta korona bitmiyor! İki vaka daha çıktı

Beşiktaş, bir futbolcu ve bir teknik ekip çalışanının koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı. Siyah-beyazlılarda toplam vaka 7’ye yükseldi.

Katar’da oynanacak Süper Kupa Finali öncesi Beşiktaş’ta iki korona vakasına daha rastlandı! İstanbul’da yapılan testlerde 5 futbolcuda şüpheye rastlanması sonrasında Katar’a eksik giden siyah-beyazlılar, yolculuk sonrası yapılan test sonrasında bir kötü haberle daha sarsıldı!

Bir futbolcu ve teknik ekipten bir kişide pozitif sonuç çıktı.

Siyah-beyazlıların dün yaptığı açıklamada, Necip Uysal, Can Bozdoğan, Güven Yalçın, Salih Uçan ve Serdar Saatçı’nın Katar’a götürülmediğini duyurmuştu.

BEŞİKTAŞ’TAN AÇIKLAMA

“Futbol A Takımımızın teknik ve idari heyeti ile sporcularına, yarın (5 Ocak) Katar’ın Doha kentinde Fraport TAV Antalyaspor ile oynayacağımız Turkcell Süper Kupa finali öncesinde rutin Covid-19 PCR testi uygulanmıştır.

Yapılan testler neticesinde bir futbolcumuz ile bir teknik ekip çalışanımızda pozitif bulguya rastlanmıştır. Testi pozitif sonuçlanan futbolcumuz ile teknik ekip çalışanımızın; takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır.”

Spor

Beşiktaş’ta korona bitmiyor! İki vaka daha çıktı
Spor