‘Barışalım’ diye götürdü, başından vurarak öldürdü

‘Barışalım’ diye götürdü, başından vurarak öldürdü

Büyükçekmece’de 15 yıllık karısını öldüren saldırgan kayıplara karıştı. Genç kadının ablası, ” ‘Daha öldüreceğim 2 kişi var’ diye bizi tehdit ediyor” diye konuştu.

Olay dün 23.00 sıralarında Büyükçekmece’de meydana geldi. 33 yaşındaki Derya Aslan, 15 yıl önce Sami Aslan ile evlendi. Bu evliliklerinden biri erkek 2 çocukları oldu. Ailesinin anlattığına göre, evliliği boyunca şiddet gören genç kadın zaman zaman boşanmak istese de çocukları için evliliğini sürdürdü. Ancak şiddet sona ermeyince boşanmaya kesin karar veren iki çocuk annesi kadın, yaklaşık 2 ay önce Esenyurt’ta yaşayan ailesinin yanına döndü. Genç kadın, kocasının yanındaki çocuklarını bu süre içinde göremedi.

BARIŞALIM DİYE GÖTÜRDÜ, BAŞINDAN VURARAK ÖLDÜRDÜ

Otomobiliyle dün akşam eşinin yaşadığı eve gelen 33 yaşındaki Sami Aslan, barışmak istediğini söyledi. Hem konuşmak hem de çocuklarını görmek isteyen kadın, boşanmak istediği eşiyle birlikte evden ayrıldı. Sami Aslan, eşini Büyükçekmece’de boş bir araziye götürdü. Burada genç kadını başından tek kurşunla vurarak öldürdü, daha sonra da olay yerinden kaçtı,.

Gündem

‘Barışalım’ diye götürdü, başından vurarak öldürdü
Gündem