Arıza 7. son bölümde neler yaşandı? Arıza 8. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Arıza 7. son bölümde neler yaşandı? Arıza 8. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Arıza dizisi bu akşam 7. son bölümüyle ekranlara geldi. Beğeniyle takip edilen Arıza’nın son bölümünde, Ali Rıza, Burak’ın depodan silahları nasıl çaldığının peşine düştü. Ama Burak’ın da Ali Rıza için hazırladığı acımasız bir sürprizi olduğu ortaya çıktı. İşte Arıza 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

ARIZA 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Arıza dizisinin 8. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızdaki linkten izlenebilecek.

ARIZA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Salman’ın karşısında güç durumda kalan Ali Rıza ve Haşmet’i, Burak yaptığıyla şaşırtır.

Ali Rıza ise gerçekleşmeyen sevkiyatın sorumlusu olarak Burak’ı görmektedir.

Ali Rıza ilk olarak Burak’ın depodan silahları nasıl çaldığının peşine düşer.

Burak ise konsorsiyum toplantısında vadettikleriyle dikkatleri üzerine çeker ve Burak için konsorsiyum da koltuk sahibi olma şansı doğar.

Ali Rıza ise Burak’ın sakladığı silahların peşine düşer ve sonunda silahlara ulaşır.

Ama Burak’ın da Ali Rıza için hazırladığı acımasız bir sürprizi vardır.

ARIZA KONUSU VE OYUNCULARI

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Magazin

Arıza 7. son bölümde neler yaşandı? Arıza 8. yeni bölüm fragmanı geldi mi?
Magazin