Arabası takla attı! Tolgahan Sayışman ölümden döndü

Arabası takla attı! Tolgahan Sayışman ölümden döndü

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışmanın 10 Ocak günü, İzmir’den dönerken bir arkadaşının kullandığı lüks otomobil ile kaza yaptığı ortaya çıktı. Yalovanın Çiftliköy ilçesi Kılıç Kavşağında meydana gelen kazayı Sayışman, emniyet kemerinin takılı olması ve açılan hava yastığı sayesinde hafif sıyrıklarla atlattı.

Kaza, Çiftlikköy ilçesi Kılıç Kavşağında 10 Ocak günü meydana geldi. Tolgahan Sayışman, bir iş görüşmesi için adının Tuncay olduğu öğrenilen arkadaşıyla birlikte kara yoluyla İzmire gitti. İkili,  Tuncay’ın kullandığı otomobil ile İstanbul’a dönmek için yola çıktı.

FOTO: DHA

Ancak önlerinde ilerleyen bir araç kaza yapınca Tuncay, otomobilin direksiyonunu kırdı. Kontrolden çıkan otomobil, takla attı. Kazadan Sayışman ile arkadaşı, emniyet kemerlerinin bağlı olması ve hava yastıklarının açılması sayesinde hafif sıyrıklarla kurtuldu.

Kaza yerinde bulunan trafik ekiplerinin yardımına koştuğu Sayışman ve arkadaşı, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Otomobil ise kaza yerinden çekiciyle kaldırıldı.

Hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından taburcu edilen oyuncu ve arkadaşının sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. (DHA)

Magazin

Arabası takla attı! Tolgahan Sayışman ölümden döndü
Magazin