Cemil İpekçi ve Zehra Su, lösemili ve kimsesiz çocuklar için el ele

Cemil İpekçi ve Zehra Su, lösemili ve kimsesiz çocuklar için el ele
19 Kasım 2017 - 13:29

Türk Sanat Müziği şarkıcısı Zehra Su, yeni albümü “Aşk Defteri”nin satışlarından elde edilecek gelirin kimsesiz çocuklar için bağışlanacağını, Cemil İpekçi´nin albüm için tasarladığı kıyafetlerin de lösemili çocukların tedavisi için yapılan bir yardım kampanyasında açık arttırma ile satıldığını söyledi.

2002 yılında Selami Şahin, Metin Özülkü ve Şehrazat´ın eserlerinin de yer aldığı “Çek Cezanı” isimli albümü çıkaran Zehra Su, uzun süren sessizliğini “Aşk Defteri” albümüyle bozdu. Neşat Ertaş, Aysel Gürel, Sezen Cumhur Önal´ın eserlerinin de yer aldığı 10 şarkılık albümün ilk klip çalışması Kemal Başbuğ yönetmenliğinde “O Var Ya” şarkısına çekildi. Ünlü modacı Cemil İpekçi, klipteki kıyafetleri 80´li yıllara ait kumaşlardan dikti.

GELİRLER ÇOCUKLAR İÇİN

Zehra Su, albüm satışlarından elde edilecek gelirin tamamının kimsesiz çocuklar için harcanacağını söylerken, Cemil İpekçi´nin albüm için tasarladığı kıyafetlerin ise lösemili çocukların tedavisi için yapılan bir yardım kampanyasında açık arttırma ile satıldığını açıkladı.

19 Kasım 2017 - 13:29