Bodrumspor’dan yeni sahada yeni start

Bodrumspor’dan yeni sahada yeni start
11 Temmuz 2018 - 12:14

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek Bodrum Belediyesi Bodrumspor, yeni sezon açılışını yeni antrenman sahasında gerçekleştirdi.
Yeşil-beyazlı kulüpte Gümbet Mahallesi’nde yapımı tamamlanan yeni antrenman sahası ve yeni idari bina, düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılışa Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Orhan Dinç, Bodrum Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı, kulüp yöneticileri, vatandaşlar ve taraftarlar katıldı. Yeni sezonun hayırlı geçmesi dilekleriyle antrenman sahasının açılış kurdelesi kesilirken, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 2018-19 futbol sezonunun hayırlı olması dileklerini iletti.
Belediye Başkanı Kocadon, açılışta futbolculara yaptığı konuşmada, “Bodrumspor forması giymek bir ayrılacaktır. Çünkü Bodrum Türkiye’nin Dünya’ya açılan en büyük medeni kapısıdır. Geçen sene zor bir sezon geçirdik. Bu sezon bu zor süreçleri yaşamamak için önceden teknik direktör Engin İpekoğlu’yla, başkanımla, yönetimimizle birlikte tedbirler alarak güzellikler oluşturmaya çalıştık. Kadromuza iyi futbolcu arkadaşlar katıldı. Bugün Süper Lig’de göremeyeceğiniz seyirci sayısını Bodrum Şehir Stadı’nda görebilirsiniz. Bodrum’da hiçbir futbolcu mağdur olmaz. Yeni futbolcularımızın içi rahat olsun. Sezon içinde belki her sonuç bizi mutlu etmeyecek. Zaman zaman yenilgiler de alacağız ama onurlu yenilelim, asla pes etmeyelim. Gençlerin sizi örnek alacağını unutmadan yolunuza devam edin” dedi.

11 Temmuz 2018 - 12:14